top of page

“Vides spēles 2026”

  • May 10
  • 1 min read

🌊♻️ Ar lielu aizrautību un radošumu aizvadītas “Vides spēles 2026” par tēmu “Ūdens”, ko organizēja Dienvidkurzemes novada pašvaldība. Pasākumā piedalījās arī Grobiņas Skolēnu interešu centra vides pētnieku pulciņš “Ejam laukā!” kopā ar skolotāju Birutu Ignatovu.


Pulciņa dalībnieki konkursā prezentēja savu izstrādāto spēli “Krabīša ceļojums uz zilo jūru”, kuras tapšanā tika veikta rūpīga izpēte un radošs darbs. Žūrija īpaši novērtēja komandas ieguldījumu, izceļot jauniešu spēju apvienot izpēti, analīzi un radošumu.


“Vides spēles” ik gadu rosina skolēnus domāt par vides jautājumiem mūsdienīgi un aizraujoši, radot pašu veidotas izglītojošas spēles. Šī gada tēma “Ūdens” mudināja dalībniekus izzināt ūdens nozīmi dabā un cilvēka ikdienā.


Lepojamies ar mūsu jaunajiem pētniekiem un pateicamies skolotājai Birutai par iedvesmojošo darbu! 👏🌿



 
 
 

Comments


bottom of page